OPINIE NADESŁANE PRZEZ UCZNIÓW, Z KTÓRYMI MIAŁAM,
A Z NIEKTÓRYMI NADAL MAM ZASZCZYT I OGROMNĄ PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ.
THANK YOU – YOUR ENGLISH TEACHER, KAROLINA FARYŚ

„Zajęcia z panią Karoliną zupełnie zmieniły moje podejście do języka – po ładnych paru latach nauki angielskiego zdążyłam się porządnie zniechęcić. Okazało się jednak, że atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do ucznia i jego zainteresowań mogą sprawić, że lekcje naprawdę zaczynają sprawiać przyjemność. Na tak profesjonalnie przygotowane i prowadzone zajęcia wstyd się było nie przygotować, ale coś za coś – widoczne postępy gwarantowane (nawet, jeśli komuś nie chce się wierzyć, że jeszcze może takowe uczynić 😉 . Każda minuta (i godzina…) spędzona na zajęciach u pani Karoliny była zdecydowanie tego warta. Żałować mogę jedynie tego, że tak późno na nie trafiłam. 🙂 „
„5 lat. Dokładnie tyle czasu chodziłam do pani Karoliny na zajęcia. A jakie one były? Z całą pewnością niesamowite! Były to lata zarówno ciężkiej pracy jak i świetnej zabawy. Pani Karolina to doskonałe połączenie profesjonalizmu, ogromnej wiedzy z poczuciem humoru, co z kolei przekłada się na świetną atmosferę na zajęciach. Z nią nigdy nie jest nudno, bo te zajęcia to nie wykładanie suchej i nudnej teorii, po której każdy z nas zasypia na siedząco, ale to przekazanie wiedzy w bardzo lekki, przyjemny i zabawny sposób. Szczerze mówiąc, tych zajęć nigdy nie nazywałam ?lekcją?. Dla mnie to były raczej godzinne spotkania z językiem angielskim, na które zawsze chodziłam z czystą przyjemnością. Z własnego doświadczenia wiem, że pani Karolina jak nikt inny potrafi zmobilizować do pracy i sprawić, że sam z siebie, nawet w nudne niedzielne popołudnie, sięgasz po notatki 🙂 Ja sama mogę tylko żałować, że teraz po maturze, moje zajęcia z panią Karoliną dobiegły końca. Bardzo gorąco polecam!”
„Lekcje angielskiego u Karoliny? to pełen profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość. Indywidualne podejście w zakresie tematyki i poziomu nauczania. Dostęp do różnych materiałów szkoleniowych. Lekcje prowadzone bardzo kompetentnie, efektywnie, w miłej atmosferze i perfekcyjnie pod względem organizacyjnym. Gorąco polecam”
„Moje zajęcia z Karoliną zaczęły się na początku klasy maturalnej. Wcześniej uczęszczałam do różnych szkół językowych,ale nadchodzący egzamin dojrzałości sprawił,że postawiłam na porządne przygotowanie. Numer Karoliny dostałam od kolegi,który kilka lat wcześniej zdawał maturę,ze świetnym rezultatem. Niedługo po rozpoczęciu zajęć przekonałam się,że indywidualna praca z nauczycielem to najlepsza metoda na naukę angielskiego. Przez 6 miesięcy przerobiłyśmy gruntownie cały materiał,począwszy od podstaw,przez zadania maturalne, docierając do ‚kruczków’ języka angielskiego. Profesjonalne przygotowanie,odpowiedni dobór materiału i fantastyczna atmosfera,sprawiły,że do matury z angielskiego podeszłam bez obaw i okazała się ona jednym z przyjemniejszych egzaminów jakie zdawałam. Ponadto trud i pasja,jaką Karola wkładała w nasze lekcje opłacił się-dziś jestem studentką filologii angielskiej. Niemniej jednak brakuje mi jeszcze by dogonić swoją nauczycielkę:).Gorąco polecam,nauka języka może być nie tylko pożyteczna,ale także może stać się niezłą zabawą…”
„Pełen profesjonalizm w połączeniu ze świetną atmosferą. Czego chcieć więcej?;) A jeśli chodzi o efekty: studiuję anglistykę na UAMie – to chyba mówi samo za siebie;]”
„Moje córki od półtora roku uczęszczają na zajęcia indywidualne z języka angielskiego. Pani Karolina ma z nimi świetny kontakt i w bardzo ciekawy i urozmaicony sposób potrafi przekazywać swoją wiedzę (zarówno w zakresie komunikacji językowej, jak i zasad gramatyki). Dziewczynki chętnie chodzą na zajęcia do Niej, a ja widzę konkretne efekty pracy. Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby córki od początku chodziły do pani Karoliny (wcześniej uczyły się angielskiego przez cztery lata w jednej z legnickich szkół językowych) mówiłyby w tej chwili płynnie po angielsku.”
„Solidna firma. Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera na zajęciach. Ambitne podejście do tematu i perfekcyjne przygotowanie do każdej lekcji ( np. tłumaczenie trudnych specjalistycznych tekstów). Aż człowiekowi było głupio jak sam nie był przygotowany. Gorąco polecam !!!!”
„Gdy pewnego jesiennego dnia szłam na pierwszą lekcję angielskiego, byłam pełna obaw. W wieku 50+ nauka czegokolwiek nie przychodzi łatwo, a niepowodzenia bolą bardziej. Dzisiaj uśmiecham się na tamto wspomnienie. Dzięki Karolinie, nauka angielskiego stała się przyjemnością. My teacher jest nie tylko dobrą nauczycielką – jest OSOBOWOŚCIĄ. Wysoki standard uczenia języka wzbogaca wiedzę, z wielu obszarów życia i kultury, mobilizuje do poszukiwań i myślenia.”
„Jestem bardzo zadowolona z nauki z Panią Karoliną, ponieważ jest ona osobą profesjonalną, znakomicie tłumaczy materiał oraz na lekcjach panuje bardzo miła atmosfera. Dzięki zajęciom moja bariera przeciwko mówieniu w obcym języku jest coraz mniejsza. Serdecznie polecam!”
„Wybrałam „szkołę” Karoliny wyłącznie biorąc pod uwagę rekomendację mojej koleżanki . Jednak już po pierwszym spotkaniu sama przekonałam się, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Po pierwszych zajęciach „zostałam uświadomiona”, że opanowanie języka bez wysiłku i zaangażowania osoby uczącej się jest wręcz niemożliwe. Jednak Karolina znalazła najprostszą i najlepszą dla mnie drogę na skuteczne opanowanie przeze mnie języka. Szukałam lektora, który z jednej strony będzie wymagający i konsekwentny, ale z drugiej strony będzie umiał przekazać mi wiedzę w sposób „lekki”, zabawny i przejrzysty. I właśnie takim lektorem jest dla mnie Karolina, ponieważ dzięki temu jak prowadzi ze mną zajęcia, to słówka i zwroty jak i zasady gramatyczne utrwalają mi się i na długo pozostają w mojej głowie. A najważniejsze jest to, że dzięki Karolinie, w końcu przełamałam barierę mówienia w języku angielskim! Na zajęcia do Karoliny chodzę z wielką przyjemnością, ponieważ poza oczywistą korzyścią naukową, mają one dla mnie charakter ciekawego spotkania towarzyskiego, co w dużym stopniu ułatwia mi naukę tego języka.”
„Jeżeli chodzi o współpracę z Karoliną… Najważniejsze było dla mnie tutaj przygotowanie materiałów z których się uczyłem, nie sprawiały mi one problemów i nie gubiłem się w ich wypełnianiu. Idealnie dopasowane do poziomu uczni. Zajęcia były ciekawe i utrzymane w milej atmosferze, czasem zapomina się że są to zajęcia, z drugiej strony ułatwia to w przyswajaniu wiedzy. Nie dostawałem tylko suchej wiedzy, atutem są tutaj ciekawostki związane z życiem w UK i nie tylko. Pomimo tego że musiałem wcześniej rano się na nich pojawiać, nigdy nie wychodziłem zmęczony i zawsze z uśmiechem na twarzy.”
„Pani Karolina uczyła mnie półtora roku i dzięki niej podniosłam sobie ocenę dwa stopnie wyżej! Jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest pomysłowa i dzięki niej nauka staje się przyjemnością. Polecam Ją każdemu, kto ma problemy z J. Angielskim, dopiero zaczyna się go uczyć lub chce tylko pod szlifować swój język! Gimnazjalistka 🙂 „
„Karolina…jest dobrym nauczycielem. w sposób innowacyjny i twórczy prowadzi zajęcia. wiedza, fachowość, rzetelne przygotowanie, poczucie humoru są jej domeną:-)z doświadczenia wiem, że jest w stanie zmotywować do pracy, wzmocnić pozytywnie a przede wszystkim sprawić, że „zaczynasz wierzyć w to,że potrafisz…” taka jest moja English teacherka… „
„Karolina umie połączyć bycie wymagającą z niezwykle miłą atmosferą na zajęciach, co zazwyczaj nie idzie ze sobą w parze.”
„Na lekcjach zawsze jest wesoło. Pani świetnie tłumaczy i systematycznie robi kartkówki. Osobiście uwielbiam uzupełniać wraz z Panią Karoliną teksty piosenek, lecz jest dużo więcej ćwiczeń, które robimy. Przed sprawdzianem zawsze można na nią liczyć, o czym przekonała się moja siostra (6 za test). Kocham pytanie: „How are you today?”, kazdą lekcję. Jednym słowem WARTO.”
Współpracuję z Panią Karoliną od 6 lat. Przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego, który zdałem na 100%. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone oraz dostosowane do poziomu ucznia. Polecam je wszystkim, którzy chcą udoskonalić znajomość języka angielskiego. Naprawdę warto! 🙂
Copyright© Horizons | Design & code by Mateusz Szałowski